Logo

ul. Łazienna 13 a lok. 4, 26-200 Końskie
tel.: 514 710 348

 
Logo

Witam na stronie mojej kancelarii.

Jestem adwokatem z dużym doświadczeniem w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w obsłudze gmin, spółek i przedsiębiorców.

Świadczona przeze mnie pomoc prawna charakteryzuje się indywidualnym i elastycznym podejściem do klienta, jest rzetelna i fachowa. Różnorodność spraw, którymi się zajmuję, wpływa na wszechstronne stosowanie przeze mnie przepisów prawnych i ciągłe doskonalenie zawodowe. Do klienta podchodzę przede wszystkim z należytym zrozumieniem.
Głównym obszarem działania kancelarii jest województwo świętokrzyskie, w szczególności: Końskie, Kielce, Skarżysko- Kamienna, Włoszczowa, Stąporków, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Gowarczów, Fałków, Smyków, Słupia Konecka oraz województwo łódzkie, zwłaszcza: Piotrków Trybunalski, Radomsko, Opoczno, Drzewica, Przedbórz, Żarnów i okolice. Jednak na potrzeby klienta pomoc prawna może być świadczona na terenie całego kraju.
 
Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wcześniej współpracująca z renomowanymi kancelariami prawnymi. Od 2014 r. członek Izby Adwokackiej w Kielcach. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, w tym prawie spadkowym i gospodarczym, prawie rodzinnym, prawie pracy oraz prawie karnym.

Liczę, że to właśnie ja będę mogła zapewnić Państwu pomoc, nawet w najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych sprawach. W tym celu zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

"Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać"

John Grisham